Highlights | Theater en Cabaret

Christian van Eijkelenburg – Small Talk

Lovende recensies, het Stijgend Applaus Stipendium én een nominatie voor de Neerlands Hoop — Christian van Eijkelenburg zette zichzelf solo stevig op de kaart. Publiek en pers zagen iets fris, eigenzinnigs en compleet nieuws. En nu is hij terug. Prikkelend, verrassend en absurdistisch zoals alleen hij dat kan.

Met een beamer vol adembenemende visuals en een soundboard vol elektronische geluiden staat hij klaar om de theaterwereld opnieuw op zijn grondvesten te laten trillen. ‘Small Talk’ is een absurdistische cabaretvoorstelling over de zin en vooral de onzin van alledaags gepraat. Acht miljard mensen slingeren dagelijks hun woorden de wereld in. Tegen elkaar, over elkaar, langs elkaar. Blablabla.

Christian geeft die veelvoud aan stemmen een podium en probeert orde te scheppen in de eindeloze overkill. Maar waar the f*ck moet hij beginnen? En hoe hypocriet is het dat hij nu zelf ook het woord neemt? Zet je schrap voor een avond vol awkward gesprekjes, egoïstische mislukkelingen, gênante stiltes, theatrale betweters en krankzinnige gedachtekronkels. Pijnlijk herkenbaar en vooral kneitergrappig!

Regie: Maike Meijer (Toren C)
Foto: Thijs Maas

Dit vind je mischien ook wel interessant